Chcete sa dozvedieť, ako vaši návštevníci skutočne interagujú s vašimi webovými stránkami, aby zvýšili konverzie?​ Teplotné mapy vám vizuálne ukážu, kam sa vaši návštevníci pokúšajú kliknúť, pohybovať myšou a ako ďaleko nadol posúvajú na každej stránke. Teraz môžete bez námahy zistiť, ako vaši návštevníci skutočne interagujú s vašimi najdôležitejšími webovými stránkami, ktoré ovplyvňujú úspech vášho podnikania.

Nemusíte strácať čas hľadaním kľúčových metrík ani sa obávať zostavovania tabuliek s údajmi, aby ste pochopili, ako vaši návštevníci interagujú s vašou webovou stránkou, pretože Heatmaps vám umožňuje vidieť výsledky vizuálne bez akéhokoľvek dohadovania.

Objavte a opravte bolestivé body pre svojich návštevníkov

Budete môcť ľahko identifikovať, kde strácate svojich návštevníkov. Teplotné mapy umožňujú ľahko a rýchlo zistiť, kde vaši používatelia venujú pozornosť, kde majú problémy, kde je zbytočný obsah a aký je váš obsah pútavý. Získajte informácie, ktoré nemôžete získať z tradičných prehľadov.

Spoliehajte sa na fakty

Mali ste niekedy diskusiu o problémoch na vašej webovej stránke? Mali ste tušenie, čo by mohlo byť zlé, ale nevedeli ste to naisto? Namiesto hádania sa spoliehajte na fakty, aby ste dokázali, či vykonané zmeny skutočne zlepšili vašu webovú stránku alebo nie. To vám umožní neustále zvyšovať konverzie na vašich webových stránkach a stať sa úspešnejšími.

Jednoduché nastavenie, jednoduché použitie

Teplotné mapy fungujú s akýmkoľvek druhom online webovej stránky, intranetovej webovej stránky alebo webovej aplikácie, ktorú môžete nastaviť v priebehu niekoľkých sekúnd. Táto funkcia sa veľmi ľahko používa a pomáha vám pri každom kroku. Budete tiež môcť vidieť, ako vaši návštevníci interagujú s vaším obsahom v počítačoch, mobilných zariadeniach a tabletoch, aby ste sa dozvedeli, ako dobre je váš web optimalizovaný pre rôzne zariadenia.