Zvýšte konverzie tým, že uvidíte z prvej ruky používateľskú skúsenosť návštevníkov na svojich webových stránkach.

Ľahko zistite, kde sú návštevníci vašich webových stránok zmätení, kde sa rozptyľujú a čo ich núti pred konverziou kliknúť preč zo stránky, na ktorej sa nachádzajú.

Záznamy relácií zohrávajú kľúčovú úlohu, keď chcete zhodnotiť používateľskú skúsenosť na svojom webe s konečným cieľom zvýšiť konverzie z prichádzajúcej návštevnosti. Nastavenie na stránkach, ktoré chcete analyzovať, zaberie len niekoľko sekúnd a vyhodnotenie vašich nahrávok je jednoduché.

Skutočne pochopte svojich návštevníkov

Záznamy relácií prehrávajú interakcie, ktoré ste zaznamenali, ako sú kliknutia, pohyby myšou, rolovanie, zmena veľkosti, interakcie s formulármi a zmeny stránky vo videu.

Neexistuje lepší spôsob, ako vidieť, ako vaši návštevníci interagujú s vašou webovou stránkou, ako vidieť z prvej ruky, ako vaši návštevníci skutočne interagujú s vašou webovou stránkou!

Zlepšite použiteľnosť

Záznamy relácií sledujú každý pohyb vašich návštevníkov a pretože nastavenie trvá len niekoľko sekúnd, stáva sa vysoko nákladovo efektívnou funkciou, ktorá nielenže poskytuje používateľom Matomo vysokú návratnosť investícií, ale implementácia a vyhodnotenie si vyžaduje minimálny čas.

Sledujte, ako váš web používajú skutoční návštevníci a aké skúsenosti majú. Zistite, prečo odchádzajú, čo hľadajú a oveľa viac.

Integrácia s profilmi návštevníkov

Obrovskou výhodou používania Matomo je, že je to platforma na webovú analýzu a optimalizáciu konverzií, takže môžete prispieť svojimi údajmi zo záznamov relácií do profilu individuálneho návštevníka.

To vám umožní vidieť celú cestu jednotlivých návštevníkov od akcií, ktoré vykonávajú na vašich webových stránkach, až po zobrazenie videorelácií konkrétneho používateľa.